Choroby skóry pozostają poważnym problemem medycznym i społecznym na całym świecie.

Do najczęstszych, a tym samym najbardziej znaczących chorób skóry należą trądzik pospolity, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, egzema (atopowe zapalenie skóry), łuszczyca, fotostarzenie, rogowacenie słoneczne i całe spektrum przebarwień dermatologicznych, które są powikłaniami lub mają inne genezy.

Te choroby skóry łącznie odpowiadają za miliardy dolarów na leczenie i niezliczone cierpienia emocjonalne. Emocjonalny wpływ chorób skóry jest szczególnie istotny, ponieważ pacjenci stają się łatwym łupem dla pozbawionych skrupułów praktyków i schematów leczenia o wątpliwej skuteczności.

W ciągu ostatnich stu lat znaczący postęp w dziedzinie farmaceutyków i zabiegów dermatologicznych znacznie zmniejszył ciężkość i częstotliwość chorób skóry. Jednak wielu pacjentów nie przestrzega często skomplikowanych i żmudnych protokołów leczenia, które przepisują ich lekarze.

Ponadto długotrwałe stosowanie antybiotyków skutkuje zwiększoną opornością drobnoustrojów bakterii odpowiedzialnych za różne choroby skóry. Ponadto inne chemioterapie mogą być wyjątkowo toksyczne i mieć długoterminowy szkodliwy wpływ na zdrowie i skórę pacjenta.

Dlatego pilnie potrzebne są alternatywne metody leczenia schorzeń skóry, które są bezpieczne, skuteczne i łatwe w użyciu.

Jakie efekty uzyskuje się terapią Nano-Igiełkową®?

Tworzy naturalny efekt liftingu twarzy

    Zmniejsza zmarszczki, drobne linie i rozstępy

    Poprawia teksturę i elastyczność skóry

    Leczy trądzik i wyrównuje sebum

    Poprawia krążenie skóry i jej dotlenienie

    Rozjaśnia przebarwienia i blizny potrądzikowe

    Usuwa martwe lub uszkodzone komórki skóry

    Przywraca skórze optymalny stan i sprzyja lepszej penetracji składników aktywnych

Wskazania:

  •     Starzejąca się skóra
  •     Wiotkość skóry
  •     Zmarszczki i drobne linie
  •     Skóra tłusta i przekrwiona
  •     Przebarwienia
  •     Nadmierna suchość (Tak! Przesuszona skóra, to efekt niepoprawnej gospodarki, która koryguje kuracja Nano-Needles®)