GROW

by Aurumaris

CZAS NA TWOJĄ MARKĘ!

Jesteś o krok od realizacji najważniejszego kroku w zawodowym życiu każdego influencera – wprowadzenia na rynek własnej marki!

Zespół GROW zrzesza specjalistów od tworzenia najwyższej jakości produktów, designerów, web-deweloperów, marketerów, prawników oraz osób wspierających procesy client service i logistyczne.

Zajmiemy się wszystkim pod jedynym warunkiem – że pozostaniesz sobą!

"Prowizję od sprzedaży produktów swojej marki otrzymujesz każdego miesiąca - co do dnia!"
Michał Benek
key brand manager

CO ROBI GROW?

Produkt

Dobieramy odpowiednio do Twojego targetu najwyższej jakości produkty, które pozwolą na osiąganie najlepszych rezultatów sprzedażowych.

Design

Nasz zespół profesjonalistów w dziedzinie projektowania użytkowego stworzy unikalną i wyrażającą Ciebie indentyfikację wizualną.

eCommerce

Web-deweloperzy zbudują skuteczną sprzedażowo i atrakcyjną dla Twoich odbiorców platformę sklepową, poprzez którą nieprzerwanie realizowane będą zamówienia.

Marketing

Dział reklamy online wykorzysta swoje wieloletnie doświadcznie w budowaniu projektów eCommerce aby skutecznie wesprzeć Twoje działania promocyjne i zmaksymalizować zysk ze sprzedaży.

Logistyka

Zaplecze logistyczne, które wykorzystamy do sprawnej obsługi generowanych zamówień, zapewnia pakowanie, wysyłkę oraz przyjmowanie ewentualnych zwrotów.

Obsługa

Nie musisz zajmować się sklepem internetowym swojej marki! Doświadczeni asystenci klienta zapewnią bieżący dostęp do wszystkich potrzebnych użytkownikom informacji z wykorzystaniem najpopularniejszych kanałów komunikacji.

Księgowość

Wszystkimi rozliczeniami, podatkami, analizami finansowmi i sprawozdaniami zajmie się dedykowany zespół księgowych. Nie musisz mieć firmy!

Legalizacja

Gdy produkty będą gotowe do sprzedaży, zajmiemy się wszystkimi formalnościami wymaganymi przez Unię Europejską i Polskę, do całkowicie legalnego i prawidłowego wprowadzenia produktów na rynek.

ZGŁOŚ SIĘ!

© All Rights Reserved 2022

Menu